» produkty  » dokumentace  » kontakty  » jak na to  » krok za krokem  » pro partnery  » reference  » systémová řešení  » e-shop

titulní stránka » dokumentace » video » lepici pásky

LEPICÍ PÁSKY

LEPIDLO VE SPREJI – lepidlo, co letí

LEPIDLO VE SPREJI je univerzální kontaktní lepidlo ve spreji na lepení fólií na sádrokartonové kovové profily. Používá se také pro lepení široké škály materiálů včetně dřeva, kovů, gumy, tkaniny, molitanu, většiny plastů, lepenky, polyethylenu a betonu, jakož i dekorativních laminátů. Je ideální pro trvalé spoje, které vyžadují dobrou počáteční pevnost spoje. Vždy vyzkoušejte slepit nejdříve malý vzorek materiálu, abyste zajistili vhodnost výrobku pro danou aplikaci. Používá se na univerzální lepení v interiéru a exteriéru.

PĚNA PUR V PÁSCE – expanzní těsnící pěnová páska

PĚNA PUR V PÁSCE 300 PA je samolepicí těsnicí pěnová páska určená na těsnění spár proti hluku, prudkému dešti, průvanu a tepelným ztrátám. Používá se při utěsňování styčné spáry pásových oken, dilatačních spár mezi otvorovou výplní a přilehlou konstrukcí nebo jako těsnicí vymezovací páska. Je komprimovaná (od toho přezdívka kompriband), stlačená, impregnovaná a v mnoha případech těsnění praktičtější, rychlejší, funkčnější a estetičtější než pur pěna.

Lepení parotěsné fólie – montáž parozábrany pod sádrokarton

Parotěsná fólie neboli parozábrana chrání tepelnou izolaci před vodní párou z interiéru. Postup montáže: Na CD profily se fólie lepí oboustrannou vzduchotěsnou páskou Lepidlo v pásce profi nebo speciálním Lepidlem ve spreji. Průchody pro kabeláž je třeba také vyřešit parotěsně, k tomu slouží Pružný samolepicí průchod. Spoje pásů fólie se přelepí k tomu určenou Parotěsnou páskou PE profi. Průrazy a poškození parozábrany do 1 cm můžete přelepit Parotěsnou páskou PE profi, od 1 do 6 cm lze Parotěsnou záplatou PE profi, nad 15 cm je nutné vyměnit celý pás fólie. Jako poslední krok se parotěsná fólie přilepí na zeď speciálním tmelem Fortax. Ještě všechny spoje pásů přitlačit, zkontrolovat detaily a můžete zaklopit sádrokartonem nebo OSB deskou.

LEPIDLO VE SPREJI – čalounické lepidlo na molitany, textil, dřevo...

LEPIDLO VE SPREJI je univerzální lepidlo na dřevo, látku, koženku, kůži, gumu, molitan, polystyren, fólie, kov a mnohé další. Používá se na lepení v interiéru a exteriéru. Čalouníci oceňují, že neprosakuje, drží hned a je pružné.

LEPIDLO V PÁSCE PROFI – oboustranná páska na lepení parozábrany na SDK profily

Profesionální, kvalitní oboustranná lepicí páska s vysokou přilnavostí, odolností a trvanlivostí vám poslouží ideálně při montáži parotěsné fólie na obvodové sádrokartonové lišty. Práce s páskou je přesná a čistá. Na zbytek CD profilů je výhodnější použít Lepidlo ve spreji, umožňuje totiž rychle nanést samolepicí vrstvu, a to na celou plochu sádrokartonových profilů.

LEPIDLO VE SPREJI – lepení parozábrany na CD profily

Jak přidělat parotěsnou fólii na sádrokartonové kovové profily? Efektivně a rychle to jde s naším Lepidlem ve spreji. Při montáži parozábrany se na obvodové lišty používá oboustranná lepicí páska (kvůli čistotě omítek) a na zbytek profilů už pohodlně Lepidlo ve spreji. Lepidlo má navíc speciální trysku, která umožňuje nastavení šířky paprsku a jeho orientace (horizontálně nebo vertikálně).

PAROTĚSNÁ PÁSKA PE PROFI – lepení spojů parozábrany

Vysoce kvalitní a odolná, profesionální páska na parozábrany nebo spoje desek u pasivních domů. Má silně lepivé polyakrylátové lepidlo s velmi vysokou dotykovou lepivostí a odolností proti stárnutí, páska je také odolná proti přetrhnutí. Je vhodná na všechny typy fólií, hliníkových plechů, OSB i MFD desek. V tomto případě je použitá při montáži parozábrany pod sádrokarton, na slepení spojů jednotlivých pásů fólie.

LEPIDLO NA FÓLIE FORTAX – lepidlo na parozábranu v kartuši

Posledním krokem instalace parozábrany na CD profily je přilepení jejího přesahu na stěny. K tomu slouží pro tyto účely vyvinutý speciální lepící tmel Fortax, který je trvale lepivý a pružný.

PRUŽNÝ SAMOLEPICÍ PRŮCHOD – parotěsná průchodka pro kabely skrz parozábranu

Aby izolační vata fungovala správně, nesmí se do ní dostat vlhkost. Z interiérové strany to zajišťuje parozábrana. A aby tato fólie plnila svou funkci, je nutné, aby byly všechny spoje, průchody, napojení na stěny a otvory a případná poškození vyřešené také parotěsně.

BUTYLOVÁ ŠŇŮRA – takhle hezky to z kartuše nevytlačíš

Vodotěsná, vzduchotěsná butylkaučuková páska, šířky 4 mm, 6 mm nebo 8 mm. S velmi vysokou dotykovou lepivostí a odolností proti stárnutí. Odolná teplotám –30 °C až do +80 °C. Čemu neodolává je mechanické namáhání a oleje a organická rozpouštědla. Butylová šňůra je ideální k trvalému utěsňování spojů a spár proti vzniku tepelných mostů a přenosu vlhkosti, například při výrobě vozidel, přístrojů, lodí a kontejnerů. Je vhodná na dřevo, kov, sklo, fólie, zdivo, omítky, beton a mnohé další.

SAMOLEPICÍ TĚSNICÍ PÁS – butylová hydroizolační páska

Těsnící samolepící hydroizolační páska do koupelny, na utěsnění odtokového žlábku, na montáž balkonových profilů a na utěsňování a přelepování spojů nesourodých materiálů: beton, kov, dřevo, zdivo aj. Díky textilnímu povrchu se skvěle zapracuje v dalších stavebních krocích, přetře hydroizolačním nátěrem tekutou lepenkou, spojí s maltou či lepidlem na obklady apod. Pás je vodotěsný, parotěsný, odolává stárnutí a má dobrou přilnavost. Vhodný do interiéru i exteriéru.

Oboustranné BUTYLOVÉ PÁSKY – lepící, těsnící

Butylová páska je vhodná nejen na lepení fólií, např. parozábrany na dřevo, kov, sklo, fólie, zdivo, omítky či beton. Používá se všude tam, kde je potřeba zamezit vzniku tepelného mostu a přenosu vlhkosti – na utěsňování spojů a spár. Páska je vzduchotěsná, parotěsná a vodotěsná a kvalitní butylkaučukové lepidlo je vysoce lepivé a odolává stárnutí. Jaký je rozdíl mezi butylovou páskou bez nosiče a butylovou páskou s nosičem? Páska bez nosiče je velmi flexibilní a přizpůsobí se jakémukoli tvaru povrchu. S nosičem je páska pevnější a pro některé aplikace vhodnější.

PROSTUPOVÁ a BUTYLOVÁ SUPERFLEXIBILNÍ PÁSKA – těsnící butylové pásky na prostupy

Dva druhy extrémně tvárných butylových pásek k parotěsnému a vodotěsnému olepování průchodů ve stěnách a podlahách. Ideální pro prostupy trubek a jiných tvarově náročných míst, kde k utěsnění uplatníte jejich velkou pružnost a přizpůsobivost. BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ patří do systému Gerband rooftite pro obvodové pláště budov, je vzduchotěsná dle DIN 4108–7, a je tedy také vhodná k vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry v oblasti šikmých střech.


© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?