Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka »» speciální maltoviny »» OPRAVY A PŘILNAVOST – jako nové

OPRAVY A PŘILNAVOST – jako nové

DRSOŇ FOFRBETON HLUBOŇ SPÁDOBETON
DRSOŇjednosložkový bezrozpouštědlový nátěr, směs plniv a kameniv ve vodné styren-akrylátové disperzi s přídavkem aditiv, neobsahující těžké kovy FOFRBETONOpravná a kotevní rychle tuhnoucí nestékavá malta s přísadou vodotěsné krystalizační přísady, univerzální malta pro zeď i podlahy. HLUBOŇpenetrační nátěr s hloubkovým účinkem na všech savých anorganických materiálech, slouží ke zpevnění podkladu nebo sjednocení jeho savosti SPÁDOBETONSPÁDOBETON je určen k ručnímu i strojnímu provádění vyrovnání a vyspádování konstrukcí balkónů a lodžií betonových potěrů pro podlahové konstrukce (spádové) a drobné betonářské práce.
SPRAVBETON SPRAVBETON TH STAVLEP STĚNUSPRAV
SPRAVBETONJednosložková suchá maltová směs pro opravy betonových a železobetonových povrchů. Je určen pro vodorovné povrchy – obsahuje ztekucovací přísadu pro snadné nanášení. SPRAVBETON THJednosložková suchá maltová směs pro opravy betonových a železobetonových povrchů. Je určen pro svislé povrchy – obsahuje přísady pro potlačení stékavosti. STAVLEPJednosložková lepivá kompozice na bázi vodou ředitelné modifikované akrylátové disperze. STĚNUSPRAVPředem namíchaná hmota pro vyrovnání stěn a stropů, vhodná pro všechny typy porézních a savých stavebních materiálů, nebo různé druhy dřevocementových a dřevoštěpkových desek.
ŠTUKBETON
ŠTUKBETONPoužívá se pro izolace sklepů, základů staveb a nádrží proti zemní vlhkosti. Dále k opravám zestárlých nebo poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev staveb a skladeb střech.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru